​Sayın Veliler, Geleceğimizin Teminatı Sevgili Öğrenciler, Değerli Eğitimciler,

Mutlu ve başarılı bireyler yetiştirmeyi amaç edinmiş Özel Bilgi Okulları, kuruluşundan bugüne elde ettiği başarılara, süregelen azim ve kararlılığı ile her türlü fiziksel altyapıya sahip kurumlarında yeni başarılar katmaya devam etmektedir.

Çağdaş eğitim ilkelerinden ödün vermeden, Atatürk’ün “En Büyük Eserim” dediği Türkiye Cumhuriyeti’ nin yarınlarına aydın, çağdaş ve her alanda öncü Türk gençleri yetiştiren Özel Bilgi Okulları, eğitim – öğretim etkinliklerine 2013’de başlayan yerleşkesinde ANAOKULU – İLKOKUL – ORTAOKUL – ANADOLU LİSESİ ve FEN LİSESİ ile hizmet vermeye devam etmektedir.

Okullarımızda, araştıran ve üreten, sorgulayan, pırıl pırıl gençler yetiştirmek, onların günbegün artan başarılarına tanık olmak, geleceğe yönelik planlarımız için bize güç katmış aynı zamanda hız vermiştir.

Özel Bilgi Okulları çatısı altında, emek verdiğimiz parıldayan her gülen göz, her mutlu yüz geleceğe olan inancımızı bir kat daha arttırarak onlara yaptığımız yatırımın ne kadar kutsal olduğunu bir kez daha kanıtlamıştır.

Bu inançla, bugüne dek Samsun’da yaptığımız eğitim yatırımları ile ülkemize yaptığımız hizmetler, hiç kuşkunuz olmasın ki yüksek azimle devam edecektir.

Bu yolda bizlere güvenen ve desteğini esirgemeyen herkese gönülden teşekkür ediyor, kucak dolusu sevgilerimi sunuyorum.